Bilinmeyen Kişi Site Giriş Sayınız :  00000
SİTEYE ÜYELİK
Siteye giriş yapabilmek için üyelik işlemleri yapmanız gerekmektedir. Bunun için öncelikle ana sayfadaki üyelik başvuru menüsünü kullanarak üyelik başvuru işlemlerini tamamlayın. Üyelik başvuru menusu aşağıda görüldüğü gibidir. Burada e-posta adresiniz ve şifreniz bundan sonraki işlemlerde kullanımınız için gerekli olduğundan hatırlayacağınız bir e-posta adresi ve şifre girmeyi unutmayın.
Üyelik bilgilerini doldurup onayladıktan sonra site yöneticisi bilgilerinizi inceleyip onaylama işlemini gerçekleştirecektir. Üyelik onay işlemleri, size, belirttiğiniz e-posta adresinizden duyurulacak ve sizden üyelik aktifleştirme işlemlerini yapmanız istenecektir.
Üyelik işlemlerinin onaylandığına dair e-posta aldıktan sonra ana menüden Üyelik Aktifleştirme menüsünü kullanarak üyeliğinizi aktifleştirmeniz gerekmektedir. Bu menüye girdiğinizde karşınıza aşağıdaki menü gelecektir, buraya başvuru sırasında kullandığınız e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek aktifleştirme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Üyelik aktifleştirme işlemlerinizi tamamladıktan sonra artık siteyi kullanmaya hazır duruma gelmişsiniz demektir. Siteye giriş yapmak için ana sayfadan “Üye Girişi” menüsüne tıklayınız, karşınıza çıkan ekranda “E-Posta Adresiniz” yazan kısmın karşısındaki boş alan siteye giriş üye olurken kullandığınız e-posta adresiniz, “Şifreniz” yazan kısmın karşısındaki boş alanda yine başvuru sırasında yazdığınız şifrenizi girerek “BİLGİLERİ ONAYLIYORUM” tuşuna tıklayınız.